Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. Parafia: (33) 814 59 59 Kancelaria: (33) 814 45 07

KOLĘDA 2017/2018

 

27 grudnia 2017 środa

ul. Radosna 1 i 4 kl. II                                    godz. 15.00

ul. Radosna 3 i 4 kl. I                                     godz. 15.00

ul. Radosna 6 i 7                                             godz. 15.00

ul. Radosna 5 i 4 kl. III                                   godz. 15.00

ul. Radosna 2                                                  godz. 15.00

 

28 grudnia 2017 czwartek

ul. Rychlińskiego 20 i 28                                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 22 i 28                                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 30 i 24                                godz. 15.00

ul. PCK 10                                                      godz. 15.00

ul. PCK 12                                                      godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 26 i 24                                godz. 15.00

 

29 grudnia 2017 piątek

ul. Dmowskiego 15 – klatka III do p. 1 i klatka IV

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p. 2 do piętra 6 

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka I od p. 4            godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka III od p. 2 do p. 8 

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka I do p. 3 i klatka II do p. 1 godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p.7 i klatka III p.9 i 10

godz. 15.00

 

30 grudnia 2017 sobota

ul. Lelewela i Skłodowskiej od 2 do 9           godz. 10.00

ul. Bema i Dunikowskiego                              godz.10.00

ul. Bohaterów Westerplatte i Dąbka               godz. 10.00

ul. Starostów Lipnickich                                 godz.10.00

ul. Skłodowskiej od 10 do 18                         godz. 10.00

ul. Energetyków 1 i 3                                     godz. 10.00

 

2 stycznia 2018 wtorek

ul. Wyzwolenia 1-25                                      godz. 15.00

ul. Wyzwolenia 40-67                                    godz. 15.40                                                       

ul. Wyzwolenia 26-39                                    godz. 15.00

ul. Krakowska 9, 12, 22, 24, 26, 32               godz. 15.00

ul. Krakowska 2, 5, 6, 7, 10, 11                     godz. 15.00

 

3 stycznia 2018 środa

ul. Żywiecka 15a i 27                                     godz. 15.00

ul. Żywiecka nr pozostałe                              godz. 16.00

ul. Żywiecka 52,54, 56                                   godz. 15.00

ul. Żywiecka 31 i 33                                       godz. 15.00

 

4 stycznia 2018 czwartek

ul. Jeża i gen. Boruty - Spiechowicza do nr 16         godz. 15.00

Ul. Gen. Boruty – Spiechowicza od 20 do 48            godz. 15.00

ul. Towarowa                                                  godz. 15.00

ul. Poniatowskiego i Gałczyńskiego              godz. 15.00

6 stycznia 2018 sobota

ul. 11 Listopada od 48 do 63b                        godz.14.00

ul. 11 Listopada od 19 do 33                          godz.14.00

ul. 11 Listopada od 64 do 90                          godz.14.00

ul. 11 Listopada od 34 do 47                         godz. 14.00

 

7 stycznia 2018 niedziela

Plac Wojska Polskiego                                   godz. 14.00

ul. Ks. Stojałowskiego                                   godz. 14.00

Plac Wolności                                                godz. 14.00

ul. Piłsudskiego                                              godz. 14.00

 

8 stycznia 2018 poniedziałek

ul. Lipnicka od 3 do 15                                   godz. 15.00

ul. Młodości 5 i 8                                            godz. 15.00

ul. Młodości 1 i 3                                            godz. 15.00

ul. Lipnicka od 20 do 63                                 godz. 15.00

ul. Lipnicka od 78 do 64 oraz 39, 37, 31, 27  godz. 15.00

 

9 stycznia 2018 wtorek

ul. Paderewskiego                                           godz. 15.00

ul. Szkolna 21-32                                            godz. 15.40

ul. Dworkowa i Zielona                                  godz. 15.00

ul. Legionów od poczty do 27                        godz. 15.00

ul. Szkolna 3-20                                              godz. 15.00

 

10 stycznia 2018 środa

ul. Dmowskiego 7 kl. II                                  godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. III                                godz. 16.00

ul. Dmowskiego 7 kl. I                                   godz. 15.00

ul. ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej parzyste

                                                                        godz. 15.00

 

11 stycznia 2018 czwartek

ul. Lwowska 16 i 18                                       godz. 15.00

ul. Lwowska 14a i 18a                                    godz. 15.00

ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej nr nieparzyste

                                                                        godz. 15.00

ul. Lwowska 14                                              godz. 15.00

 

12 stycznia 2018 piątek

ul. Broniewskiego -10 klatka 4 do p. VII       godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 od piętra IV do VIII

godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 piętra IX i X i klatka 3 od piętra VII    godz. 15.00                                              

ul. Broniewskiego -10 klatka 3 do piętra VI  godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 1                      godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 do piętra III i kl. IV p. IX i X godz. 15.00

 

13 stycznia 2018 sobota

ul. Kazimierza Wielkiego 28 i 28a                 godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 22 i 25                   godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego, bloki 68 i 70 oraz 67 – 46                                                            godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 21 i 24                   godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego domy do nr 17 i  20  oraz od 30 do 45                                                          godz. 10.00

ul. Piekarska i Legionów od 28                      godz. 10.00

 

14 stycznia 2018 niedziela

ul. Broniewskiego domy prywatne od elektrociepłowni (64-29) oraz  ul. Rychlińskiego domy prywatne

                                                                        godz. 14.00

ul. Sempołowskiej od 48 do 33                      godz. 14.00

ul. Sempołowskiej od 8 do 32 i ul. Astrów    godz. 14.00

ul. Broniewskiego od kościoła (19-26)          godz. 14.00

 

15 stycznia 2018 poniedziałek

ul. Broniewskiego 4 kl. I                                godz. 15.00

ul. Energetyków 5 i 8                                     godz. 15.00

ul. Broniewskiego 4 kl. II                               godz. 15.00

ul. Broniewskiego 4 kl. III                             godz. 15.00

ul. Ogrodowa i pl. Opatrzności Bożej            godz. 15.00

 

16 stycznia 2018 wtorek

ul. Milusińskich 4 i 6                                     godz. 15.00

ul. Cyniarska                                                   godz. 15.00

ul. Milusińskich 8 i 9                                     godz. 15.00

ul. Milusińskich 2 i 10                                   godz. 15.00

 

17 stycznia 2018 środa

ul. Broniewskiego 7 kl. V i VI                       godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. I i II                          godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. III i IV                      godz. 15.00

 

 

 

 

18 stycznia 2018 czwartek

ul. Komorowicka od torów do 72                   godz. 15.00

ul. Komorowicka 1-18                                    godz. 15.00

ul. Komorowicka 45-70                                  godz. 15.00

ul. Komorowicka 19-37                                  godz. 15.00

 

19 stycznia 2018 piątek

ul. Kierowa 10 – klatka I od parteru do 10 piętra (1-44) oraz klatka III piętro 14 (147-150)                godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka II od piętra 1 do 12  (45-92) oraz klatka III piętro 13 (143-146)             godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka III od parteru do 12 piętra (93-142)                                                                 godz. 15.00

ul. Lermontowa 16 do 40                               godz. 15.00

ul. Lermontowa 4 do 15                                 godz. 15.00

 

20 stycznia 2018 sobota

ul. Bogusławskiego od 7 do 16                       godz.10.00

ul. Bogusławskiego od 2 do 6                         godz.10.00

ul. Głęboka, Targowa, Staszica, Łukowa i Krótka                                godz.10.00

ul. Zapolskiej i Akademii Umiejętności         godz.10.00

ul. Łokietka i Tuwima                                     godz.10.00

 

21 stycznia 2018 niedziela

pl. Ratuszowy i Ratuszowa                            godz. 14.00

ul. Czechowa                                                  godz. 14.00

ul. Topolowa i Łąkowa                                   godz. 14.00

ul. Wschodnia                                                 godz. 14.00

 

22 stycznia 2018 poniedziałek

ul. Leszczyńska 17a, 17b i 17c                        godz.15.00

ul. Leszczyńska 13 i 13a                                 godz.15.00

ul. Leszczyńska 13b, 15 i 17                           godz.15.00

ul. Osiedlowa                                                 godz. 16.00

ul. Wesoła i Cicha                                          godz. 15.00

 

23 stycznia 2018 wtorek

ul. Energetyków 2 i 10                                   godz. 15.00

ul. Dmowskiego 14 i 16                                Godz. 16.00

ul. Garibaldiego i Jagiełły, Lwowska 47       Godz. 16.00

 

 

 

 

Konto bankowe:

Parafia Opatrzności Bożej
Pl. Opatrzności Bożej 19
43-300 Bielsko-Biała

35 1500 1357 1213 5005 1631 0000 

Dyżury kancelaria:

Pon. - ks. Tomasz Bieniek

Wt. -  ks. Kamil Kuchejda

Śr. - ks. Andrzej Żmudka

ks. prob. Andrzej Mojżeszko

Czw. - ks. Grzegorz Guga

Pt. - ks. Piotr Niemczyk

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 8

Wczoraj 99

W miesiącu 5352

Razem 94856

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top